Belarus
15.09.01, 22 Godina
15.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Vlada Zvereva vs. Demi Tran - Međusobni mečevi
18.11.19 | 2. kolo kval. | Vlada Zvereva | Demi Tran | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Vlada Zvereva form & Demi Tran form
Vlada Zvereva - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Demi Tran - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča |