MEČ
18.11.19 | kval. | Vlada Ekshibarova | Snehal Mane | 6-3, 6-1 | W25 Bhopal | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vlada Ekshibarova | Snehal Mane | |
1. servis % | 30/63 (48%) | 26/60 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 11/26 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/33 (42%) | 15/34 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/60 (57%) | 28/63 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 5 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Snehal Mane | |
0-0, 30-0, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Snehal Mane | |
Vlada Ekshibarova | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Snehal Mane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Snehal Mane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Snehal Mane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Snehal Mane | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Snehal Mane | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vlada Ekshibarova vs. Snehal Mane - Međusobni mečevi
18.11.19 | kval. | Vlada Ekshibarova | Snehal Mane | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Bhopal | tvrda |
Vlada Ekshibarova form & Snehal Mane form
Vlada Ekshibarova - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Snehal Mane - Posljednji mečevi
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Madhurima Sawant | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Riya Sachdeva | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-5, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | Ireni Lucia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Saumya Vig | 1-6, 0-2, - Snehal Mane - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 1-0, Natalia Fehr - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Kristina Akindinova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Naga Lakshmi Sarvani Chintalapalli | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 2-5, - Snehal Mane - odustajanje | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Mahrukh Kokni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
14.11.22 kval. | vs. Ester Mohamed Nankulange | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 2-6 | detalj meča |