INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalia Vajdova vs. Vlada Ekshibarova - Međusobni mečevi
06.02.19 | 1. kolo | Vlada Ekshibarova | Natalia Vajdova | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Natalia Vajdova form & Vlada Ekshibarova form
Natalia Vajdova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.02.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
30.01.19 kval. | vs. Anja Gal | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 4-6, 1-5, - Natalia Vajdova - odustajanje | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.03.18 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.18 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-74, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
21.03.18 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.02.18 Polufinale | vs. Nina Stadler | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.02.18 Četvrtfinale | vs. Cristina Ene | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
01.02.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.18 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Vlada Ekshibarova - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detalj meča |