INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ivana Topcic vs. Vlada Ekshibarova - Međusobni mečevi
13.12.18 | 2. kolo | Vlada Ekshibarova | Ivana Topcic | 6-2, 6-1 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ivana Topcic form & Vlada Ekshibarova form
Ivana Topcic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Eva Siska | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.12.18 Polufinale | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
21.12.18 Četvrtfinale | vs. Dia Evtimova | 1-6, 6-4, 4-1, Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
21.12.18 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.12.18 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 2-6, - Ivana Topcic - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Sophie Muntean | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.10.18 Polufinale | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Pitak | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Sophie Muntean | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 0-1, - Ivana Topcic - odustajanje | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
20.07.18 Četvrtfinale | vs. Cristina Ene | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.18 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.18 kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Saska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Sheila Glavas | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Vlada Ekshibarova - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detalj meča |