INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vivian Heisen vs. Anna Gabric - Međusobni mečevi
13.08.18 | 2. kolo kval. | Vivian Heisen | Anna Gabric | 7-63, 6-3 | detalj meča | Leipzig | zemlja |
10.08.15 | kval. | Anna Gabric | Vivian Heisen | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | Hechingen | zemlja |
Vivian Heisen form & Anna Gabric form
Vivian Heisen - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
10.01.22 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - odustajanje | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Courmayeur - dvorana | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.21 kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.20 kval. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
08.08.20 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.09.19 Polufinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.09.19 Četvrtfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča |
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detalj meča |