INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoria Kamenskaya vs. Vitalia Diatchenko - Međusobni mečevi
26.10.17 | Četvrtfinale | Vitalia Diatchenko | Viktoria Kamenskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | Istanbul | dvorana |
17.03.08 | 1. kolo | Vitalia Diatchenko | Viktoria Kamenskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | St.Petersburg Vsevolozhsk | dvorana |
Viktoria Kamenskaya form & Vitalia Diatchenko form
Viktoria Kamenskaya - Posljednji mečevi
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
14.09.18 Polufinale | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Grado - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Alice Matteucci | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
15.04.18 kval. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.17 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
05.11.17 kval. | vs. Fanny Stollar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
26.10.17 Četvrtfinale | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.17 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
16.10.17 kval. | vs. Polina Monova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.17 2. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Stefanie Voegele | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Biarritz - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Patty Schnyder | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Vitalia Diatchenko - Posljednji mečevi
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
06.05.23 Finale | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - odustajanje | detalj meča | |
05.05.23 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.05.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
29.03.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
08.10.22 Polufinale | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
11.09.22 Finale | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | detalj meča |