Belarus
14.12.94, 29 Godina
12512 $
14.12.94, 29 Godina
12512 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.02.95, 29 Godina
10455 $
02.02.95, 29 Godina
10455 $
Viktoryia Mun vs. Diana Shevchenko - Međusobni mečevi
23.01.17 | kval. | Viktoryia Mun | Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | Almaty | dvorana |
Viktoryia Mun form & Diana Shevchenko form
Viktoryia Mun - Posljednji mečevi
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bolatova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
02.10.16 1. kolo | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ksieniia Rudenko | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Alexandra Pisareva | 6-71, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Laura Barbu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.07.16 kval. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Arina Taluenko | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Polina Smolskaya | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Yana Ulyanava | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Sung-Hee Han | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.04.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-0, Anjelika Vlasenkova - odustajanje | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.15 kval. | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Diana Shevchenko - Posljednji mečevi
Karshi - tvrda | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
15.04.18 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 kval. | vs. Ralina Kalimullina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Grebenik | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Pascale | 3-6, 1-4, - Diana Shevchenko - odustajanje | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Se-Hyun Kim | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.11.17 kval. | vs. Isolde De Jong | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Naomi Totka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Nina Kolar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.17 kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Volodko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
24.07.17 kval. | vs. Sophia Intert | 0-6, 0-5, - Diana Shevchenko - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Giulia Cerutti | 6-0, Giulia Cerutti - odustajanje | detalj meča |