MEČ
26.04.16 | 1. kolo | Viktoryia Mun | Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Viktoryia Mun | Daria Lodikova | |
1. servis % | 75/110 (68%) | 96/127 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/75 (64%) | 54/96 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/35 (23%) | 10/31 (32%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 7/15 (47%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 63/127 (50%) | 54/110 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 119/237 (50%) | 118/237 (50%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Belarus
14.12.94, 29 Godina
12512 $
14.12.94, 29 Godina
12512 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Viktoryia Mun vs. Daria Lodikova - Međusobni mečevi
26.04.16 | 1. kolo | Viktoryia Mun | Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
14.04.14 | Četvrtfinale | Daria Lodikova | Viktoryia Mun | 7-60, 6-2 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Viktoryia Mun form & Daria Lodikova form
Viktoryia Mun - Posljednji mečevi
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bolatova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
02.10.16 1. kolo | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Alexandra Pisareva | 6-71, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Ksieniia Rudenko | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
25.07.16 kval. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Laura Barbu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Arina Taluenko | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Polina Smolskaya | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Yana Ulyanava | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
27.04.16 2. kolo | vs. Sung-Hee Han | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.04.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-0, Anjelika Vlasenkova - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.15 kval. | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Daria Lodikova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča |