MEČ
25.07.19 | 2. kolo | Viktoriya Tomova | Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | W60 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Viktoriya Tomova | Barbora Miklova | |
1. servis % | 55/88 (63%) | 42/74 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/55 (62%) | 27/42 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/33 (52%) | 12/32 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/14 (29%) | 2/14 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/74 (47%) | 37/88 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 86/162 (53%) | 76/162 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 6 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Viktoriya Tomova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40 | ||
Viktoriya Tomova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriya Tomova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Tomova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Tomova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Viktoriya Tomova | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Barbora Miklova | |
Viktoriya Tomova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Barbora Miklova | |
0-0 | ||
Viktoriya Tomova | 5-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoriya Tomova vs. Barbora Miklova - Međusobni mečevi
25.07.19 | 2. kolo | Viktoriya Tomova | Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detalj meča | W60 Prague | zemlja |
Viktoriya Tomova form & Barbora Miklova form
Viktoriya Tomova - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 1-6, 2-5, - Viktoriya Tomova - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Timea Babos | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Kayla Day | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Barbora Miklova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča |