MEČ
12.06.19 | 1. kolo | Viktoriya Kanapatskaya | Olga Ianchuk | 5-1, - odustajanje | W25 Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Viktoriya Kanapatskaya | Olga Ianchuk | |
1. servis % | 13/21 (62%) | 9/13 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 8/13 (62%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 12/13 (92%) | 9/21 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 24/34 (71%) | 10/34 (29%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Olga Ianchuk | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Olga Ianchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Olga Ianchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Olga Ianchuk | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoriya Kanapatskaya vs. Olga Ianchuk - Međusobni mečevi
12.06.19 | 1. kolo | Viktoriya Kanapatskaya | Olga Ianchuk | 5-1, Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | W25 Minsk | zemlja |
Viktoriya Kanapatskaya form & Olga Ianchuk form
Viktoriya Kanapatskaya - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.19 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Olga Ianchuk - Posljednji mečevi
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Khimki - dvorana | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
12.04.19 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
11.04.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
15.03.19 Četvrtfinale | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
14.03.19 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Shrewsbury - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |