MEČ
19.10.20 | 2. kolo kval. | Viktoriya Kanapatskaya | Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoriya Kanapatskaya vs. Emily Arbuthnott - Međusobni mečevi
19.10.20 | 2. kolo kval. | Viktoriya Kanapatskaya | Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Viktoriya Kanapatskaya form & Emily Arbuthnott form
Viktoriya Kanapatskaya - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 Finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.10.19 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Emily Arbuthnott - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - odustajanje | detalj meča | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.20 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - odustajanje | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detalj meča |