Czech Republic
05.07.99, 24 Godina
05.07.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
23.09.97, 26 Godina
23.09.97, 26 Godina
Martina Kudelova vs. Viktoriya Gogol - Međusobni mečevi
06.03.17 | 1. kolo kval. | Viktoriya Gogol | Martina Kudelova | 7-5, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Martina Kudelova form & Viktoriya Gogol form
Martina Kudelova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
11.08.19 Finale | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.19 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.06.19 kval. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - odustajanje | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.11.17 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.11.17 kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Viktoriya Gogol - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Polina Naumenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Katya Malikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Klymenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Chiara Pascale | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.11.17 kval. | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 7-65, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Veronika Koberlingova | 6-1, 3-0, Veronika Koberlingova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 kval. | vs. Natalia Vajdova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Florencia Rossi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Anastasia Kharitonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detalj meča |