MEČ
16.03.19 | Polufinale | Viktoriia Dema | Gergana Topalova | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Viktoriia Dema | Gergana Topalova | |
1. servis % | 23/51 (45%) | 33/62 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/23 (70%) | 15/33 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/28 (46%) | 11/29 (38%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/62 (58%) | 22/51 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoriia Dema | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Viktoriia Dema | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriia Dema | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriia Dema | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriia Dema | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriia Dema | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoriia Dema vs. Gergana Topalova - Međusobni mečevi
16.03.19 | Polufinale | Viktoriia Dema | Gergana Topalova | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Viktoriia Dema form & Gergana Topalova form
Viktoriia Dema - Posljednji mečevi
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
31.10.22 kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | detalj meča |
Gergana Topalova - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča |