INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Milovanovic vs. Viktoriia Dema - Međusobni mečevi
06.03.19 | 1. kolo | Viktoriia Dema | Elena Milovanovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Elena Milovanovic form & Viktoriia Dema form
Elena Milovanovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - odustajanje | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Viktoriia Dema - Posljednji mečevi
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
31.10.22 kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | detalj meča |