INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cristina Ene vs. Viktoriia Dema - Međusobni mečevi
09.12.18 | Finale | Viktoriia Dema | Cristina Ene | 6-2, 7-5 | detalj meča | Cairo | zemlja |
Cristina Ene form & Viktoriia Dema form
Cristina Ene - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Viktoriia Dema - Posljednji mečevi
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
31.10.22 kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | detalj meča |