Viktoriia Dema vs. Alisa Rastegaeva 09.09.2019

Viktoriia Dema vs. Alisa Rastegaeva 09.09.2019 - W25 Frydek Mistek - usporedba

MEČ

09.09.192. kolo kval.Viktoriia Dema Alisa Rastegaeva 6-0, 6-1 Czech Republic W25 Frydek zemlja

STATISTIKE MEČA

6-1

Viktoriia Dema
Ukraine
06.11.00, 19 Godina




586
54
15773 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
06.03.02, 17 Godina







Alisa Rastegaeva
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Viktoriia Dema vs. Alisa Rastegaeva - Međusobni mečevi

09.09.192. kolo kval.Viktoriia DemaAlisa Rastegaeva6-0, 6-1 detalj mečaCzech Republic W25 Frydek zemlja

Viktoriia Dema - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Monastir - tvrda
10.12.19
1. kolo
vs. Alice Gillan2-6, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Monastir - tvrda
07.12.19
Polufinale
vs. Yuriko Miyazaki5-7, 0-4, - Viktoriia Dema - odustajanjeporazdetalj meča
06.12.19
Četvrtfinale
vs. Manon Arcangioli6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
05.12.19
2. kolo
vs. Rania Azziz1-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
03.12.19
1. kolo
vs. Giulia Crescenzi6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
07.11.19
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru3-6, 2-6 porazdetalj meča
05.11.19
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
01.11.19
Četvrtfinale
vs. Noa Liauw A Fong6-1, 4-6, 0-6 porazdetalj meča
31.10.19
2. kolo
vs. Fiona Ganz6-2, 2-6, 6-1 pobjedadetalj meča
29.10.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
23.10.19
1. kolo
vs. Yana Karpovich1-6, 6-2, 1-6 porazdetalj meča
Czech Republic W25 Frydek - zemlja
10.09.19
kval.
vs. Ange Oby Kajuru1-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Alisa Rastegaeva6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic W25 Prague - zemlja
04.09.19
1. kolo
vs. Anastasiya Komardina2-6, 4-6 porazdetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Ania Hertel6-4, 2-6, 11-9 pobjedadetalj meča
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Ange Oby Kajuru6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Poland W25 Grodzisk - zemlja
01.08.19
2. kolo
vs. Katarzyna Piter2-6, 1-6 porazdetalj meča
30.07.19
1. kolo
vs. Anastasiya Shoshyna6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Poland W25 Bytom - zemlja
24.07.19
1. kolo
vs. Maryna Chernyshova6-3, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
12.07.19
2. kolo
vs. Galateia Mesochoritou7-62, 6-2 pobjedadetalj meča
12.07.19
Četvrtfinale
vs. Seone Mendez6-73, 1-6 porazdetalj meča
09.07.19
1. kolo
vs. Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Serbia W15 Prokuplje - zemlja
05.07.19
Četvrtfinale
vs. Seone Mendez4-6, 6-72 porazdetalj meča
04.07.19
2. kolo
vs. Polina Kozyreva6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
03.07.19
1. kolo
vs. Tamara Malesevic6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea W25 Daegu - tvrda
06.06.19
2. kolo
vs. Su Jeong Jang0-6, 4-6 porazdetalj meča
05.06.19
1. kolo
vs. Na-Ri Kim7-66, 2-1, Na-Ri Kim - odustajanjepobjedadetalj meča
Republic of Korea W25 Incheon - tvrda
28.05.19
1. kolo
vs. Daria Mishina3-6, 2-6 porazdetalj meča
Republic of Korea W25 Goyang - tvrda
22.05.19
1. kolo
vs. So-Ra Lee6-3, 2-6, 6-74 porazdetalj meča
Russia W25 Khimki - dvorana
02.05.19
2. kolo
vs. Oksana Selekhmeteva6-3, 4-6, 4-6 porazdetalj meča

Alisa Rastegaeva - Posljednji mečevi

Sweden W15 Stockholm - dvorana
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Sofiya Chekhlystova0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - odustajanjeporazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Julia Jelen1-6, - Alisa Rastegaeva - odustajanjeporazdetalj meča
Czech Republic W25 Frydek - zemlja
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Viktoriia Dema0-6, 1-6 porazdetalj meča
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Laura Kubacakova6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Russia W25+H Penza - tvrda
27.08.19
kval.
vs. Eva Garkusha4-6, 2-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Darya Gaifullina6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Russia W25 Moscow - zemlja
23.07.19
kval.
vs. Elizaveta Volodko0-6, 4-6 porazdetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ksenia Kolesnikova3-6, 6-2, 10-8 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Yana Karpovich2-6, 0-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
19.06.19
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio1-6, 0-6 porazdetalj meča
Georgia W15 Tbilisi - tvrda
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Barbare Eristavi2-6, 1-6 porazdetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Milatova1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan W15 Shymkent - zemlja
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Maria Toma3-6, 4-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - zemlja
26.03.19
kval.
vs. Fanny Ostlund0-6, 0-6 porazdetalj meča
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Yolande Leacock Yolande Leacock - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Polina Golubovskaya0-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Aya El Sayed3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
28.01.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova2-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Sharm - tvrda
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Emma Zakordoniec1-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
12.12.18
1. kolo
vs. Lana Sipek2-6, 3-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
05.12.18
1. kolo
vs. Charlotte Roemer0-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
28.11.18
1. kolo
vs. Kerstin Peckl1-6, 0-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
19.11.18
kval.
vs. Vickie Trocker7-5, 1-6, 5-7 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova1-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
05.11.18
kval.
vs. Katarzyna Pitak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Sharm El - tvrda
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva4-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
24.09.18
1. kolo
vs. Maria Shusharina0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
16.09.18
kval.
vs. Olga Terteac2-6, 4-6 porazdetalj meča
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Darya Yelfimova6-4, 3-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
10.09.18
1. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-4, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
<