MEČ
24.09.18 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Slovakia
27.09.99, 24 Godina
27.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
10.05.01, 22 Godina
10.05.01, 22 Godina
Viktoria Surova vs. Valeriia Sheikina - Međusobni mečevi
24.09.18 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detalj meča | Chornomorsk | zemlja |
Viktoria Surova form & Valeriia Sheikina form
Viktoria Surova - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 kval. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Valeriia Sheikina - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Binasa Beslagic | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Adelina Doguzova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Vera Tagasheva | 3-6, 4-6 | detalj meča |