MEČ
19.08.18 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | Vrnjacka Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Slovakia
27.09.99, 24 Godina
27.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
20.03.01, 23 Godina
20.03.01, 23 Godina
Viktoria Surova vs. Ksenija Tmusic - Međusobni mečevi
19.08.18 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | Vrnjacka Banja | zemlja |
Viktoria Surova form & Ksenija Tmusic form
Viktoria Surova - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 kval. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Ksenija Tmusic - Posljednji mečevi
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Teona Velkoska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-2, 6-72, 3-4, - Ksenija Tmusic - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Daskalovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Nadja Stojcic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
18.07.16 kval. | vs. Sofya Golubovskaya | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Deen | 6-2, 6-1 | detalj meča |