MEČ
05.06.17 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Elina Vikhryanova | 7-64, 2-6, 7-5 | Banja Luka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Slovakia
27.09.99, 24 Godina
27.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.12.96, 27 Godina
10.12.96, 27 Godina
Viktoria Surova vs. Elina Vikhryanova - Međusobni mečevi
05.06.17 | 2. kolo kval. | Viktoria Surova | Elina Vikhryanova | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | Banja Luka | zemlja |
Viktoria Surova form & Elina Vikhryanova form
Viktoria Surova - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.18 kval. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Elina Vikhryanova - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 kval. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - odustajanje | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča |