INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Viktoria Hruncakova vs. Eszter Meri - Međusobni mečevi
11.07.20 | 1. kolo | Viktoria Hruncakova | Eszter Meri | 6-4, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Viktoria Hruncakova form & Eszter Meri form
Viktoria Hruncakova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
17.03.24 Finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | detalj meča |
Eszter Meri - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detalj meča |