France
29.11.94, 29 Godina
13684 $
29.11.94, 29 Godina
13684 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.10.00, 23 Godina
13544 $
24.10.00, 23 Godina
13544 $
Louise Lampla vs. Victoria Mikhaylova - Međusobni mečevi
24.11.18 | 1. kolo kval. | Victoria Mikhaylova | Louise Lampla | 7-65, 6-1 | detalj meča | Solarino | tepih |
Louise Lampla form & Victoria Mikhaylova form
Louise Lampla - Posljednji mečevi
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Victoria Mikhaylova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Madina Kustanayeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-72, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Summer Yardley | 6-73, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-2, - Victoria Mikhaylova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-73, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Selya Rakki | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 4-6 | detalj meča |