Switzerland
13.06.99, 24 Godina
13.06.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sina Zuger vs. Victoria Kan - Međusobni mečevi
27.03.18 | 1. kolo | Victoria Kan | Sina Zuger | 6-1, 6-1 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Sina Zuger form & Victoria Kan form
Sina Zuger - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anne Knuettel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Verbier - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-0, 3-1, Jelena Stojanovic - odustajanje | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Bruni | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.02.18 kval. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.02.18 kval. | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
22.01.18 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
13.11.17 kval. | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Warisara Lee | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Victoria Kan - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detalj meča |