INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Victoria Kan vs. Catherine Chantraine - Međusobni mečevi
01.11.17 | 2. kolo | Victoria Kan | Catherine Chantraine | 6-0, 6-3 | detalj meča | Casablanca | zemlja |
Victoria Kan form & Catherine Chantraine form
Victoria Kan - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Catherine Chantraine - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
26.10.18 Četvrtfinale | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
05.10.18 Polufinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
04.10.18 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.10.18 2. kolo | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
28.09.18 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Saint Malo - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | detalj meča |