MEČ
20.08.19 | kval. | Kristina Volgapkina | Victoria Borodulina | 6-1, 0-6, 10-6 | W15 Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
05.05.04, 19 Godina
05.05.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.11.02, 21 Godina
24.11.02, 21 Godina
Kristina Volgapkina vs. Victoria Borodulina - Međusobni mečevi
20.08.19 | kval. | Kristina Volgapkina | Victoria Borodulina | 6-1, 0-6, 10-6 | detalj meča | W15 Moscow | zemlja |
Kristina Volgapkina form & Victoria Borodulina form
Kristina Volgapkina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | Luisa Meyer Auf Der Heide - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Victoria Borodulina - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Timm | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 3-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Tiffany William | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-72, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Angelina Mihajlovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Mia Sarcev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Petra Uberalova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.22 kval. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 1-6 | detalj meča |