MEČ
30.10.17 | kval. | Victoria Ariadna Beccio | Maria Del Rosario Vazquez | 6-0, 2-6, 6-3 | Asuncion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
15.11.97, 26 Godina
15.11.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
18.11.98, 25 Godina
18.11.98, 25 Godina
Victoria Ariadna Beccio vs. Maria Del Rosario Vazquez - Međusobni mečevi
30.10.17 | kval. | Victoria Ariadna Beccio | Maria Del Rosario Vazquez | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | Asuncion | zemlja |
24.10.17 | 1. kolo | Victoria Ariadna Beccio | Maria Del Rosario Vazquez | 6-4, 6-4 | detalj meča | Lambare | zemlja |
12.09.17 | 1. kolo | Victoria Ariadna Beccio | Maria Del Rosario Vazquez | 6-4, 6-4 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
28.09.15 | 2. kolo kval. | Victoria Ariadna Beccio | Maria Del Rosario Vazquez | 6-70, 6-3, 6-0 | detalj meča | Santa Fe | zemlja |
Victoria Ariadna Beccio form & Maria Del Rosario Vazquez form
Victoria Ariadna Beccio - Posljednji mečevi
W25 Cordoba - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Villa - zemlja | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Emma Jazmin Seo | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Tatiana Carpio | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Sierra Stone | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 6-1, 1-0, Marcela Bueno - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
12.08.18 kval. | vs. Manon Peral | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Noemi Giraudo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Gianela Cabrera | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Giovanna Tomita | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Marina Oliveira Zotelli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
05.03.18 kval. | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Maria Del Rosario Vazquez - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 3-6, 6-710 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Luini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 1. kolo | vs. Pauline Wuarin | 7-65, 3-3, Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Melina Ferrero | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Raphaelle Lacasse | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Camila Antonella Neyra | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Betina Buris | 6-2, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leticia Hajnc | 3-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Andreina Pino | 4-6, 7-61, 7-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Carlotta Gabrielli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.07.19 kval. | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Pamela Wu | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Melisa Morales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 3-6 | detalj meča |