MEČ
19.09.19 | 2. kolo | Vicky Van De Peer | Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | W15 Melilla | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vicky Van De Peer | Claudia Hoste Ferrer | |
1. servis % | 27/41 (66%) | 22/45 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/27 (81%) | 15/22 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/45 (53%) | 12/41 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vicky Van De Peer | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vicky Van De Peer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
Vicky Van De Peer | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0 | ||
Vicky Van De Peer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Vicky Van De Peer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vicky Van De Peer vs. Claudia Hoste Ferrer - Međusobni mečevi
19.09.19 | 2. kolo | Vicky Van De Peer | Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Melilla | zemlja |
Vicky Van De Peer form & Claudia Hoste Ferrer form
Vicky Van De Peer - Posljednji mečevi
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - odustajanje | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 7-67, 6-2 | detalj meča |
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |