MEČ
14.01.13 | 1. kolo | Vesna Dolonc | Olivia Rogowska | 5-7, 7-5, 8-6 | Melbourne | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vesna Dolonc | Olivia Rogowska | |
1. servis % | 73/120 (61%) | 88/130 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 54/73 (74%) | 59/88 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/47 (47%) | 19/42 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/132 (39%) | 44/133 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 128/252 (51%) | 122/263 (46%) |
Dvostruke pogreške | 13 | 2 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vesna Dolonc vs. Olivia Rogowska - Međusobni mečevi
14.01.13 | 1. kolo | Vesna Dolonc | Olivia Rogowska | 5-7, 7-5, 8-6 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
Vesna Dolonc form & Olivia Rogowska form
Vesna Dolonc - Posljednji mečevi
Zawada - tepih | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
22.09.16 Četvrtfinale | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
05.08.16 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.16 Polufinale | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.16 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - odustajanje | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
08.05.16 Finale | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.05.16 Polufinale | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.05.16 Četvrtfinale | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Olivia Rogowska - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 2. kolo | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Gatineau - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Saskatoon - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Stare - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - odustajanje | detalj meča | |
W60+H Torun - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osprey - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W80 Dothan - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | detalj meča |