MEČ
14.01.11 | 1. kolo kval. | Vesna Dolonc | Nudnida Luangnam | 6-2, 6-2 | Melbourne | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vesna Dolonc | Nudnida Luangnam | |
1. servis % | 28/45 (62%) | 29/48 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 11/29 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/50 (56%) | 13/48 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/95 (63%) | 33/96 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vesna Dolonc vs. Nudnida Luangnam - Međusobni mečevi
14.01.11 | 1. kolo kval. | Vesna Dolonc | Nudnida Luangnam | 6-2, 6-2 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
06.02.08 | 1. kolo | Vesna Dolonc | Nudnida Luangnam | 6-0, 6-1 | detalj meča | Pattaya City | tvrda |
Vesna Dolonc form & Nudnida Luangnam form
Vesna Dolonc - Posljednji mečevi
Zawada - tepih | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
22.09.16 Četvrtfinale | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
05.08.16 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.16 Polufinale | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.16 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - odustajanje | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
08.05.16 Finale | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.05.16 Polufinale | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.05.16 Četvrtfinale | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Nudnida Luangnam - Posljednji mečevi
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - odustajanje | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | detalj meča |