Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Vesna Dolonc vs. Alisa Yakimakho - Međusobni mečevi
06.06.16 | 2. kolo kval. | Vesna Dolonc | Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Vesna Dolonc form & Alisa Yakimakho form
Vesna Dolonc - Posljednji mečevi
Zawada - tepih | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
22.09.16 Četvrtfinale | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
05.08.16 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.08.16 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.08.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.16 Polufinale | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.16 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - odustajanje | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
08.05.16 Finale | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.05.16 Polufinale | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.05.16 Četvrtfinale | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |