MEČ
06.12.19 | Četvrtfinale | Veronika Pepelyaeva | Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | W15 Jablonec | tepih |
STATISTIKE MEČA
Veronika Pepelyaeva | Lucie Petruzelova | |
1. servis % | 32/50 (64%) | 42/63 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/32 (75%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 3/21 (14%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/63 (56%) | 17/50 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Veronika Pepelyaeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Veronika Pepelyaeva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-0 | ||
Veronika Pepelyaeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Lucie Petruzelova | |
0-0 | ||
Veronika Pepelyaeva | 3-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Veronika Pepelyaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Veronika Pepelyaeva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lucie Petruzelova | |
0-0 | ||
6-0 |
Russia
03.08.01, 22 Godina
03.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
30.08.02, 21 Godina
30.08.02, 21 Godina
Veronika Pepelyaeva vs. Lucie Petruzelova - Međusobni mečevi
06.12.19 | Četvrtfinale | Veronika Pepelyaeva | Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detalj meča | W15 Jablonec | tepih |
Veronika Pepelyaeva form & Lucie Petruzelova form
Veronika Pepelyaeva - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - odustajanje | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Lucie Petruzelova - Posljednji mečevi
W25 Santo - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Macon - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Les - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | detalj meča |