MEČ
01.09.20 | kval. | Veronika Bokor | Katarina Sopkova | 7-66, 6-2 | W15 Otocec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Veronika Bokor | Katarina Sopkova | |
1. servis % | 47/66 (71%) | 52/67 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/47 (51%) | 23/52 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/67 (60%) | 32/66 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Veronika Bokor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
3-0 | Katarina Sopkova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Veronika Bokor | 4-0 | |
0-0, 0-30, 40-15 | ||
Veronika Bokor | 4-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
Veronika Bokor | 5-1 | |
0-0, 15-30 | ||
5-2 | Katarina Sopkova | |
0-0, 30-40 | ||
Veronika Bokor | 5-4 | |
5-5 | Katarina Sopkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
6-5 | Katarina Sopkova | |
0-0, 15-0 | ||
7-66 |
2 | ||
Veronika Bokor | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Veronika Bokor | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Veronika Bokor | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
Veronika Bokor | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Katarina Sopkova | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Katarina Sopkova | |
0-0, 40-30[BP], 40-A | ||
4-2 | Katarina Sopkova | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Austria
14.03.00, 24 Godina
14.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
08.07.99, 24 Godina
08.07.99, 24 Godina
Veronika Bokor vs. Katarina Sopkova - Međusobni mečevi
01.09.20 | kval. | Veronika Bokor | Katarina Sopkova | 7-66, 6-2 | detalj meča | W15 Otocec | zemlja |
Veronika Bokor form & Katarina Sopkova form
Veronika Bokor - Posljednji mečevi
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Katarina Sopkova - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-2, - Katarina Sopkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-75, 7-65, 10-12 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-4, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 3-0, Victoria Chramcova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nina Plihal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Alica Rusova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.22 kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucy Dawson | 6-1, 1-0, Lucy Dawson - odustajanje | detalj meča |