INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lisa Ponomar vs. Verena Hofer - Međusobni mečevi
30.10.18 | kval. | Verena Hofer | Lisa Ponomar | 6-3, 7-66 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Lisa Ponomar form & Verena Hofer form
Lisa Ponomar - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.20 Četvrtfinale | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.20 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Verena Hofer - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 7-65, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
14.12.20 kval. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
02.11.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
31.10.19 Četvrtfinale | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 2. kolo | vs. Anna Popescu | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Julieta Estable | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.03.19 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Julyette Steur | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
20.12.18 Četvrtfinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.12.18 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.18 1. kolo | vs. Chiara Giaquinta | 7-67, 7-62 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Sara Gambogi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
23.11.18 Polufinale | vs. Amanda Carreras | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.18 Četvrtfinale | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.11.18 2. kolo | vs. Maria Masini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Anne Schaefer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-4 | detalj meča |