MEČ
13.06.16 | 2. kolo kval. | Vera Sakalouskaya | Darya Chernetsova | 6-1, 6-4 | Minsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belarus
19.03.97, 27 Godina
19.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
13.11.94, 29 Godina
13.11.94, 29 Godina
Vera Sakalouskaya vs. Darya Chernetsova - Međusobni mečevi
13.06.16 | 2. kolo kval. | Vera Sakalouskaya | Darya Chernetsova | 6-1, 6-4 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Vera Sakalouskaya form & Darya Chernetsova form
Vera Sakalouskaya - Posljednji mečevi
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Laylo Bakhodirova | 6-74, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
25.01.17 2. kolo | vs. Katharina Lehnert | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
24.01.17 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Olesya Nesterovich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Anastassiya Sharapova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Yanina Darishina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
22.09.16 Četvrtfinale | vs. Daria Lodikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Yanina Darishina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.09.16 1. kolo | vs. Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Gogol | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Lusine Avanesyan | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
25.07.16 kval. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Alija Merdeeva | 7-65, 6-75, 7-64 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.16 kval. | vs. Laura Barbu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 kval. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Darya Chernetsova - Posljednji mečevi
Saint Petersburg - dvorana | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Vostrikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Marta Bellucco | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.16 kval. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Camille Cheli | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Marianna Natali | 7-64, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.05.16 kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
La Marsa - zemlja | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Nicole Baloescu | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.12.15 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
07.12.15 2. kolo | vs. Kassandra Davesne | 6-4, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.12.15 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Karolina Silwanowicz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
28.09.15 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
28.09.15 1. kolo | vs. Laura Tinello | 6-2, 6-4 | detalj meča |