MEČ
31.08.17 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | Ricany | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vendula Zovincova | Nikola Tomanova | |
1. servis % | 52/94 (55%) | 62/103 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/52 (71%) | 40/62 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/42 (45%) | 22/41 (54%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/103 (40%) | 38/94 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/197 (49%) | 100/197 (51%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 4 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vendula Zovincova vs. Nikola Tomanova - Međusobni mečevi
31.08.17 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | Ricany | zemlja |
21.09.15 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Nikola Tomanova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Brno | zemlja |
Vendula Zovincova form & Nikola Tomanova form
Vendula Zovincova - Posljednji mečevi
Ricany - zemlja | ||||
02.09.18 Finale | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | detalj meča | |
01.09.18 Polufinale | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
06.12.17 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
09.11.17 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
29.09.17 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.09.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | detalj meča | |
06.09.17 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
02.09.17 Četvrtfinale | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
20.08.17 Polufinale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.08.17 Finale | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Nikola Tomanova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detalj meča |