MEČ
28.09.17 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | Brno | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vendula Zovincova | Barbara Kotelesova | |
1. servis % | 25/43 (58%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/25 (68%) | 4/16 (25%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 2/15 (13%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/31 (81%) | 16/43 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vendula Zovincova vs. Barbara Kotelesova - Međusobni mečevi
28.09.17 | 2. kolo | Vendula Zovincova | Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | detalj meča | Brno | zemlja |
Vendula Zovincova form & Barbara Kotelesova form
Vendula Zovincova - Posljednji mečevi
Ricany - zemlja | ||||
02.09.18 Finale | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | detalj meča | |
01.09.18 Polufinale | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
06.12.17 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
09.11.17 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.17 2. kolo | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
29.09.17 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.09.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | detalj meča | |
06.09.17 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
02.09.17 Četvrtfinale | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
20.08.17 Finale | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.17 Polufinale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Barbara Kotelesova - Posljednji mečevi
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Dina Dudic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 0-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Natalia Maynetto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Emma Lene | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.11.16 Četvrtfinale | vs. Diana Enache | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča | |
03.11.16 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Milagros Montero | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.10.16 Polufinale | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
28.10.16 Četvrtfinale | vs. Tereza Kolarova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.10.16 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
25.10.16 1. kolo | vs. Mariana Correa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.10.16 Polufinale | vs. Fernanda Brito | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.16 Četvrtfinale | vs. Alice Bacquie | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
13.10.16 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | detalj meča |