MEČ
01.09.18 | Polufinale | Vendula Zovincova | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | Ricany | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Vendula Zovincova | Aneta Laboutkova | |
1. servis % | 32/53 (60%) | 42/59 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/32 (78%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/59 (47%) | 15/53 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vendula Zovincova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
3-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Aneta Laboutkova | |
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vendula Zovincova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vendula Zovincova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vendula Zovincova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Vendula Zovincova | 3-1 | |
4-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vendula Zovincova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vendula Zovincova vs. Aneta Laboutkova - Međusobni mečevi
01.09.18 | Polufinale | Vendula Zovincova | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | Ricany | zemlja |
Vendula Zovincova form & Aneta Laboutkova form
Vendula Zovincova - Posljednji mečevi
Ricany - zemlja | ||||
02.09.18 Finale | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | detalj meča | |
01.09.18 Polufinale | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
06.12.17 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
09.11.17 Četvrtfinale | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
29.09.17 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.17 2. kolo | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.09.17 2. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | detalj meča | |
06.09.17 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
02.09.17 Četvrtfinale | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
20.08.17 Finale | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.17 Polufinale | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |