MEČ
09.05.18 | 2. kolo | Vasilisa Aponasenko | Aimee Tarun | 6-1, 6-1 | Sajur | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vasilisa Aponasenko | Aimee Tarun | |
1. servis % | 27/38 (71%) | 23/51 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/27 (70%) | 10/23 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 9/28 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/51 (63%) | 12/38 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Aimee Tarun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasilisa Aponasenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Aimee Tarun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vasilisa Aponasenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Aimee Tarun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasilisa Aponasenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Aimee Tarun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Vasilisa Aponasenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aimee Tarun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasilisa Aponasenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Aimee Tarun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasilisa Aponasenko | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Aimee Tarun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vasilisa Aponasenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
07.09.94, 29 Godina
07.09.94, 29 Godina
Vasilisa Aponasenko vs. Aimee Tarun - Međusobni mečevi
09.05.18 | 2. kolo | Vasilisa Aponasenko | Aimee Tarun | 6-1, 6-1 | detalj meča | Sajur | tvrda |
Vasilisa Aponasenko form & Aimee Tarun form
Vasilisa Aponasenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detalj meča |
Aimee Tarun - Posljednji mečevi
W15 Orlando - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Audrey Ann Blakely | 4-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.05.18 kval. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sian Payne | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
14.05.18 kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Keren Mor | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.03.18 kval. | vs. Alessia Truden | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.17 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-1, 6-2 | detalj meča |