MEČ
26.02.19 | 1. kolo | Varvara Lepchenko | Kateryna Baindl | 6-0, 6-3 | Indian Wells | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Varvara Lepchenko | Kateryna Baindl | |
1. servis % | 36/48 (75%) | 31/43 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/36 (78%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 2/12 (17%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/43 (53%) | 13/48 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | Kateryna Baindl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Kateryna Baindl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Varvara Lepchenko vs. Kateryna Baindl - Međusobni mečevi
26.02.19 | 1. kolo | Varvara Lepchenko | Kateryna Baindl | 6-0, 6-3 | detalj meča | Indian Wells | tvrda |
Varvara Lepchenko form & Kateryna Baindl form
Varvara Lepchenko - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 0-2, - Varvara Lepchenko - odustajanje | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Iva Jovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Allura Zamarripa | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shannon Lam | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Elizabeth Ionescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-72, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 7-66, 2-0, Whitney Osuigwe - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Romina Ccuno | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Francesca Mattioli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-2, 4-1, Louisa Chirico - odustajanje | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 0-1, - Varvara Lepchenko - odustajanje | detalj meča |
Kateryna Baindl - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.23 kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | - Kateryna Baindl - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
22.07.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.23 kval. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detalj meča |