Varvara Gracheva vs. Dabin Kim 19.01.2018

Varvara Gracheva vs. Dabin Kim 19.01.2018 - Antalya - usporedba

MEČ

19.01.18ČetvrtfinaleVarvara Gracheva Dabin Kim 6-3, 6-1 Turkey Antalya zemlja

STATISTIKE MEČA

Varvara GrachevaDabin Kim
1. servis %28/55 (51%)30/51 (59%)
Osvojeni bodovi na 1.servis17/28 (61%)13/30 (43%)
Osvojeni bodovi na 2.servis17/27 (63%)5/21 (24%)
Osvojene break-lopte6/12 (50%)2/8 (25%)
Osvojeni bodovi iz returna33/51 (65%)21/55 (38%)
Osvojeni bodovi ukupno67/106 (63%)39/106 (37%)
Dvostruke pogreške24
Asovi10

STATISTIKE MEČA

6-1

Varvara Gracheva
Russia
02.08.00, 18 Godina




438
83

Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
02.01.97, 21 Godina




468
73
25989 $
Dabin Kim
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Varvara Gracheva vs. Dabin Kim - Međusobni mečevi

19.01.18ČetvrtfinaleVarvara GrachevaDabin Kim6-3, 6-1 detalj mečaTurkey Antalya zemlja

Varvara Gracheva - Posljednji mečevi

France Nantes - dvorana
01.11.18
2. kolo
vs. Tess Sugnaux3-6, 0-6 porazdetalj meča
30.10.18
1. kolo
vs. Chloe Paquet6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Norway Oslo - dvorana
25.10.18
Četvrtfinale
vs. Valeria Savinykh6-73, 3-6 porazdetalj meča
24.10.18
2. kolo
vs. Malene Helgo3-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
23.10.18
1. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
21.10.18
kval.
vs. Oona Orpana7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Francesca Bullani6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
France Biarritz - zemlja
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Mallaurie Noel2-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Switzerland Montreux - zemlja
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Andreea Mitu5-7, 6-72 porazdetalj meča
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Marie Mettraux6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Italy Bagnatica - zemlja
30.08.18
2. kolo
vs. Liudmila Samsonova4-6, 4-6 porazdetalj meča
28.08.18
1. kolo
vs. Diana Marcinkevica6-1, 7-63 pobjedadetalj meča
26.08.18
1. kolo kval.
vs. Marina Yudanov6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
26.08.18
kval.
vs. Dalila Spiteri6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prague - zemlja
23.07.18
2. kolo kval.
vs. Lucrezia Stefanini1-6, 4-6 porazdetalj meča
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Jessie Aney7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Italy Torino - zemlja
12.07.18
Četvrtfinale
vs. Andreea Rosca2-6, 1-6 porazdetalj meča
11.07.18
2. kolo
vs. Sandra Samir6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
10.07.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin7-610, 6-75, 6-4 pobjedadetalj meča
09.07.18
kval.
vs. Susan Bandecchi6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Sara Guglielminotti6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
France Denain - zemlja
04.07.18
2. kolo
vs. Aliona Bolsova2-6, 2-6 porazdetalj meča
03.07.18
1. kolo
vs. Chloe Paquet6-3, 4-6, 6-2 pobjedadetalj meča
02.07.18
kval.
vs. Sarah Beth Grey6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Rosalie Van Der Hoek7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
France Perigueux - zemlja
28.06.18
Četvrtfinale
vs. Sara Cakarevic4-6, 4-6 porazdetalj meča
27.06.18
2. kolo
vs. Cristina Bucsa2-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
26.06.18
1. kolo
vs. Abbie Myers6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Anna Pribylova5-7, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Maelys Bougrat6-1, 6-3 pobjedadetalj meča

Dabin Kim - Posljednji mečevi

China Shenzhen - tvrda
07.11.18
1. kolo
vs. Xin Yu Wang3-6, 2-6 porazdetalj meča
06.11.18
kval.
vs. Junri Namigata0-6, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
05.11.18
2. kolo kval.
vs. Miharu Imanishi6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Jia Qi Kang7-64, 7-64 pobjedadetalj meča
China Liuzhou - tvrda
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Ying Zhang6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
29.10.18
kval.
vs. Ji-Hee Choi6-2, 5-7, 4-6 porazdetalj meča
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Zheng Hua Xiao6-2, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
China Nanning - tvrda
24.10.18
1. kolo
vs. Anhelina Kalinina3-6, 0-6 porazdetalj meča
22.10.18
kval.
vs. Angelina Gabueva6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Ziyi Yang6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Seoul - tvrda
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Arantxa Rus2-6, 6-76 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
08.09.18
Polufinale
vs. So-Ra Lee5-7, 4-6 porazdetalj meča
07.09.18
Četvrtfinale
vs. Ying Zhang7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
06.09.18
2. kolo
vs. Jin Yoo6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
05.09.18
1. kolo
vs. Nikita Uberoi6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
02.09.18
Finale
vs. Sohyun Park7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
31.08.18
Polufinale
vs. Da Hye Kim Da Hye Kim - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
31.08.18
Četvrtfinale
vs. Angelina Gabueva6-74, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.08.18
2. kolo
vs. Hyojung Yea6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
29.08.18
1. kolo
vs. Dabin Oh6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
15.08.18
2. kolo
vs. Xin Yu Wang1-6, 1-3, - Dabin Kim - odustajanjeporazdetalj meča
13.08.18
1. kolo
vs. Supapitch Kuearum6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
09.08.18
Četvrtfinale
vs. Pranjala Yadlapalli3-6, 7-63, 2-6 porazdetalj meča
08.08.18
2. kolo
vs. Ling Zhang6-3, 4-6, 7-5 pobjedadetalj meča
07.08.18
1. kolo
vs. Chihiro Muramatsu6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
05.08.18
kval.
vs. Mitsumi Kawasaki7-64, 6-3 pobjedadetalj meča
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Supapitch Kuearum6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Thailand Nonthaburi - tvrda
16.07.18
1. kolo
vs. Yue Yuan4-6, 0-6 porazdetalj meča
15.07.18
kval.
vs. Ching-Wen Hsu6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Pei Hsuan Chen6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
<