MEČ
22.07.18 | 1. kolo kval. | Varvara Flink | Dejana Radanovic | 6-3, 4-6, 6-4 | Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Varvara Flink | Dejana Radanovic | |
1. servis % | 69/111 (62%) | 43/85 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/69 (58%) | 24/43 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/42 (36%) | 19/42 (45%) |
Osvojene break-lopte | 8/15 (53%) | 6/15 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/85 (49%) | 56/111 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/196 (49%) | 99/196 (51%) |
Dvostruke pogreške | 12 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Flink | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Varvara Flink | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Varvara Flink vs. Dejana Radanovic - Međusobni mečevi
22.07.18 | 1. kolo kval. | Varvara Flink | Dejana Radanovic | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Varvara Flink form & Dejana Radanovic form
Varvara Flink - Posljednji mečevi
Tampico - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | detalj meča | |
Concord - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
10.07.22 kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
09.07.22 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Rachel Gailis | - | detalj meča | |
W100 Palm - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Gdynia - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
15.05.21 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
10.04.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Boca - tvrda | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - odustajanje | detalj meča | |
01.03.20 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Dejana Radanovic - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 Polufinale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 3. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |