MEČ
23.02.19 | 1. kolo kval. | Varvara Flink | Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | Acapulco | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Varvara Flink | Astra Sharma | |
1. servis % | 52/86 (60%) | 66/102 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/52 (62%) | 38/66 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/34 (38%) | 15/36 (42%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 6/11 (55%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/102 (48%) | 41/86 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/188 (50%) | 94/188 (50%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Astra Sharma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Varvara Flink | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Astra Sharma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Varvara Flink vs. Astra Sharma - Međusobni mečevi
05.09.19 | 3. kolo | Astra Sharma | Varvara Flink | 7-5, 6-1 | detalj meča | New Haven | tvrda |
23.02.19 | 1. kolo kval. | Varvara Flink | Astra Sharma | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | Acapulco | tvrda |
10.01.19 | 2. kolo kval. | Astra Sharma | Varvara Flink | 6-73, 6-2, 6-4 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
Varvara Flink form & Astra Sharma form
Varvara Flink - Posljednji mečevi
Tampico - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | detalj meča | |
Concord - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
10.07.22 kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
09.07.22 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Rachel Gailis | - | detalj meča | |
W100 Palm - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Gdynia - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
15.05.21 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
10.04.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Boca - tvrda | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - odustajanje | detalj meča | |
01.03.20 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Astra Sharma - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | detalj meča |