MEČ
19.04.18 | Četvrtfinale | Varvara Flink | Anna Siskova | 6-1, 6-0 | Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Varvara Flink | Anna Siskova | |
1. servis % | 27/44 (61%) | 18/37 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/27 (70%) | 5/18 (28%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/37 (70%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Siskova | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 1-1 | |
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Varvara Flink | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Varvara Flink vs. Anna Siskova - Međusobni mečevi
19.04.18 | Četvrtfinale | Varvara Flink | Anna Siskova | 6-1, 6-0 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Varvara Flink form & Anna Siskova form
Varvara Flink - Posljednji mečevi
Tampico - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | detalj meča | |
Concord - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
10.07.22 kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
09.07.22 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Rachel Gailis | - | detalj meča | |
W100 Palm - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Gdynia - zemlja | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
12.06.21 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
15.05.21 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
10.04.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Boca - tvrda | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - odustajanje | detalj meča | |
01.03.20 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Anna Siskova - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
09.04.24 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča |