MEČ
28.05.12 | 1. kolo | Varunya Wongteanchai | Maya Gaverova | 3-6, 6-4, 6-3 | Karshi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Varunya Wongteanchai vs. Maya Gaverova - Međusobni mečevi
28.05.12 | 1. kolo | Varunya Wongteanchai | Maya Gaverova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Karshi | tvrda |
Varunya Wongteanchai form & Maya Gaverova form
Varunya Wongteanchai - Posljednji mečevi
W15 Chiang - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Yinglak Jittakoat | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Panteleeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 6-2, 6-74, 6-10 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Nao Hibino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.22 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-78, 16-14 | detalj meča | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Natsuho Arakawa | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
12.04.22 kval. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-4, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 0-2, - Varunya Wongteanchai - odustajanje | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.18 kval. | vs. Risa Ushijima | 0-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Kang | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Maya Gaverova - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
31.03.14 kval. | vs. Polina Novoselova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.14 2. kolo kval. | vs. Wendy Armstrong | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Rebecca Poikajarvi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Heloise Arace | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Julia Thiem | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
05.08.13 Polufinale | vs. Asiya Dair | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.13 2. kolo | vs. Evgeniya Svintsova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.08.13 Četvrtfinale | vs. Yoshimi Kawasaki | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
05.08.13 1. kolo | vs. Yekaterina Sagitova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Yekaterina Gubanova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.07.13 2. kolo | vs. Eugeniya Pashkova | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Sofia Smagina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Shakhlo Saidova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.07.13 kval. | vs. Ksenia Kirillova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
15.07.13 2. kolo kval. | vs. Alix Collombon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Biarritz - zemlja | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Nikola Frankova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Karina Kalkenova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.06.13 2. kolo | vs. Anna Koval | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Agri - tepih | ||||
03.06.13 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
03.06.13 kval. | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Adana - tvrda | ||||
27.05.13 2. kolo | vs. Elena Bertoia | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
27.05.13 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.05.13 Četvrtfinale | vs. Zuzana Zlochova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.05.13 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.03.13 1. kolo kval. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.03.13 kval. | vs. Anna Signe Rasmussen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Netanya - tvrda | ||||
11.03.13 1. kolo | vs. Talya Zandberg | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
11.03.13 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 3-6 | detalj meča |