MEČ
06.06.17 | 1. kolo | Valeriya Zeleva | Ayla Aksu | 6-3, 6-75, 7-64 | Figueira Da | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Valeriya Zeleva | Ayla Aksu | |
1. servis % | 86/128 (67%) | 66/109 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/86 (56%) | 33/66 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/42 (36%) | 16/43 (37%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 7/15 (47%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 60/109 (55%) | 65/128 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 123/237 (52%) | 114/237 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 10 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Zeleva vs. Ayla Aksu - Međusobni mečevi
06.06.17 | 1. kolo | Valeriya Zeleva | Ayla Aksu | 6-3, 6-75, 7-64 | detalj meča | Figueira Da | tvrda |
Valeriya Zeleva form & Ayla Aksu form
Valeriya Zeleva - Posljednji mečevi
W25 Guayaquil - tvrda | ||||
02.03.22 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Ivanova Lucero Moreta | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.22 kval. | vs. Fernanda Astete | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Silvana Figueroa Teusa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
31.07.18 kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Rebeka Kern | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
13.07.18 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
13.07.18 Polufinale | vs. Mariana Drazic | 2-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.07.18 Četvrtfinale | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.07.18 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 3-5, Mariya Sinitsyna - odustajanje | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Zani Barnard | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 1-2, - Valeriya Zeleva - odustajanje | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
31.05.18 Četvrtfinale | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.05.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.05.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
30.04.18 kval. | vs. Daria Mishina | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-76, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
15.03.18 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.18 2. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Ayla Aksu - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detalj meča |