MEČ
21.01.18 | 1. kolo kval. | Valeriya Urzhumova | Kristina Milenkovic | 6-3, 6-1 | Stuttgart Stammheim | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Urzhumova vs. Kristina Milenkovic - Međusobni mečevi
21.01.18 | 1. kolo kval. | Valeriya Urzhumova | Kristina Milenkovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | Stuttgart Stammheim | dvorana |
Valeriya Urzhumova form & Kristina Milenkovic form
Valeriya Urzhumova - Posljednji mečevi
W25 Imola - tepih | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
13.07.19 Polufinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.10.18 kval. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča |
Kristina Milenkovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča |