MEČ
18.05.19 | 1. kolo kval. | Valeriya Strakhova | Jamie Loeb | 6-1, 6-1 | Strasbourg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Valeriya Strakhova | Jamie Loeb | |
1. servis % | 36/44 (82%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 7/21 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/8 (63%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/40 (70%) | 14/44 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Valeriya Strakhova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Strakhova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jamie Loeb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Strakhova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jamie Loeb | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Strakhova vs. Jamie Loeb - Međusobni mečevi
18.05.19 | 1. kolo kval. | Valeriya Strakhova | Jamie Loeb | 6-1, 6-1 | detalj meča | Strasbourg | zemlja |
Valeriya Strakhova form & Jamie Loeb form
Valeriya Strakhova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |
Jamie Loeb - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Anna Gabric | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 7-68, 6-75 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Luiza Eidelvein | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Sabine Lisicki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Grace Min | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Hu | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | detalj meča |