MEČ
03.11.20 | kval. | Valeriya Olyanovskaya | Denisa Hindova | 6-0, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Olyanovskaya vs. Denisa Hindova - Međusobni mečevi
19.08.22 | Četvrtfinale | Valeriya Olyanovskaya | Denisa Hindova | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Bydgoszcz | zemlja |
03.11.20 | kval. | Valeriya Olyanovskaya | Denisa Hindova | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Valeriya Olyanovskaya form & Denisa Hindova form
Valeriya Olyanovskaya - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - odustajanje | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |