MEČ
22.09.17 | Četvrtfinale | Valentyna Ivakhnenko | Cagla Buyukakcay | 6-72, 7-62, 6-1 | Saint Malo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Valentyna Ivakhnenko | Cagla Buyukakcay | |
1. servis % | 92/133 (69%) | 71/106 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 51/92 (55%) | 32/71 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/41 (39%) | 14/35 (40%) |
Osvojene break-lopte | 10/14 (71%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 60/106 (57%) | 66/133 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 127/239 (53%) | 112/239 (47%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valentyna Ivakhnenko vs. Cagla Buyukakcay - Međusobni mečevi
22.09.17 | Četvrtfinale | Valentyna Ivakhnenko | Cagla Buyukakcay | 6-72, 7-62, 6-1 | detalj meča | Saint Malo | zemlja |
29.10.12 | Četvrtfinale | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 7-5 | detalj meča | Istanbul | dvorana |
09.09.12 | 2. kolo kval. | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | Tashkent | tvrda |
20.02.12 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 7-5 | detalj meča | Moscow | dvorana |
28.06.10 | 2. kolo | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | Pozoblanco | tvrda |
Valentyna Ivakhnenko form & Cagla Buyukakcay form
Valentyna Ivakhnenko - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
11.08.21 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.21 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
12.07.21 kval. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - odustajanje | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H La - zemlja | ||||
10.05.21 kval. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
16.11.19 Polufinale | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
14.11.19 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Cagla Buyukakcay - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detalj meča |