Greece
09.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Norway
16.12.92, 31 Godina
Russia
02.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Brazil
02.08.94, 29 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valentini Grammatikopoulou/Anna Kalinskaya vs. Ulrikke Eikeri/Laura Pigossi - Međusobni mečevi
13.06.16 | Finale | Valentini Grammatikopoulou/Anna Kalinskaya | Ulrikke Eikeri/Laura Pigossi | 4-6, 6-1, 10-2 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Valentini Grammatikopoulou form & Ulrikke Eikeri form
Valentini Grammatikopoulou/Anna Kalinskaya - Posljednji mečevi
Playford - tvrda |
01.01.18 1. kolo | vs. Jil Teichmann/Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | | detalj meča |
Altenkirchen - tepih |
13.02.17 1. kolo | vs. Katharina Hering/Bibiane Schoofs | 6-3, 6-0 | | detalj meča |
13.02.17 Četvrtfinale | vs. Laura-Ioana Paar/Romy Koelzer | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
13.02.17 Polufinale | vs. Tara Moore/Conny Perrin | 2-6, 6-3, 2-10 | | detalj meča |
Saint Petersburg - dvorana |
19.09.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk/Anastasiya Vasylyeva | 5-7, 6-1, 11-9 | | detalj meča |
19.09.16 Četvrtfinale | vs. Michaela Honcova/Ilona Kremen | 6-2, 1-6, 5-10 | | detalj meča |
Kharkiv - zemlja |
22.08.16 Polufinale | vs. Valentyna Ivakhnenko/Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
22.08.16 1. kolo | vs. Lusine Avanesyan/Vladislava Kutuzova | 6-1, 7-5 | | detalj meča |
22.08.16 Četvrtfinale | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 5-7, 6-3, 10-4 | | detalj meča |
Darmstadt - zemlja |
18.07.16 Finale | vs. Anita Wagner/Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
18.07.16 1. kolo | vs. Dea Herdzelas/Tena Lukas | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
18.07.16 Četvrtfinale | vs. Deniz Khazaniuk/Isabella Shinikova | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
18.07.16 Polufinale | vs. Guadalupe Perez Rojas/Oana Georgeta Simion | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
Minsk - zemlja |
13.06.16 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka/Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
13.06.16 Polufinale | vs. Viktoryia Mun/Vera Sakalouskaya | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
13.06.16 Finale | vs. Ulrikke Eikeri/Laura Pigossi | 4-6, 6-1, 10-2 | | detalj meča |
13.06.16 1. kolo | vs. Varvara Flink/Polina Vinogradova | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
Minsk - zemlja |
06.06.16 1. kolo | vs. Viktoryia Mun/Vera Sakalouskaya | 5-7, 6-2, 12-10 | | detalj meča |
06.06.16 Četvrtfinale | vs. Olga Ianchuk/Anastasiya Komardina | 4-6, 6-3, 6-10 | | detalj meča |
Ulrikke Eikeri/Laura Pigossi - Posljednji mečevi
Zhengzhou - tvrda |
09.09.19 1. kolo | vs. Desirae Krawczyk/Ellen Perez | 5-7, 2-6 | | detalj meča |
Helsingborg - zemlja |
27.06.16 1. kolo | vs. Julia Herlogsson/Marina Yudanov | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
27.06.16 Četvrtfinale | vs. Olga Helmi/Melis Yasar | 6-1, 6-0 | | detalj meča |
27.06.16 Polufinale | vs. Cornelia Lister/Anna Morgina | 0-6, 1-6 | | detalj meča |
Ystad - zemlja |
20.06.16 1. kolo | vs. Laura Schaeder/Anna Zaja | 4-6, 7-5, 10-12 | | detalj meča |
Minsk - zemlja |
13.06.16 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya/Anastasia Pribylova | 6-0, 6-1 | | detalj meča |
13.06.16 Finale | vs. Valentini Grammatikopoulou/Anna Kalinskaya | 6-4, 1-6, 2-10 | | detalj meča |
13.06.16 Četvrtfinale | vs. Katyarina Paulenka/Shalimar Talbi | 6-2, 4-6, 10-3 | | detalj meča |
13.06.16 Polufinale | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 6-2, 6-74, 14-12 | | detalj meča |
Minsk - zemlja |
06.06.16 Četvrtfinale | vs. Varvara Flink/Polina Vinogradova | 3-6, 6-3, 10-7 | | detalj meča |
06.06.16 Polufinale | vs. Olga Ianchuk/Anastasiya Komardina | 7-62, 6-0 | | detalj meča |
06.06.16 Finale | vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich | 6-2, 6-4 | | detalj meča |
06.06.16 1. kolo | vs. Vera Lapko/Aryna Sabalenka | 6-1, 7-5 | | detalj meča |
Kazan - tvrda |
26.08.13 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko/Kateryna Baindl | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
26.08.13 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
St.Petersburg - zemlja |
19.08.13 1. kolo | vs. Albina Khabibulina/Anastasiya Vasylyeva | 3-6, 4-6 | | detalj meča |