MEČ
31.03.18 | 1. kolo kval. | Valentini Grammatikopoulou | Tereza Mrdeza | 6-3, 2-6, 6-2 | Monterrey | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Valentini Grammatikopoulou | Tereza Mrdeza | |
1. servis % | 47/83 (57%) | 52/90 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/47 (55%) | 28/52 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/36 (56%) | 17/38 (45%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 5/18 (28%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/90 (50%) | 37/83 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valentini Grammatikopoulou vs. Tereza Mrdeza - Međusobni mečevi
24.01.23 | 1. kolo | Valentini Grammatikopoulou | Tereza Mrdeza | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Monastir | tvrda |
07.04.18 | 1. kolo kval. | Valentini Grammatikopoulou | Tereza Mrdeza | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Bogota | zemlja |
31.03.18 | 1. kolo kval. | Valentini Grammatikopoulou | Tereza Mrdeza | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | Monterrey | tvrda |
Valentini Grammatikopoulou form & Tereza Mrdeza form
Valentini Grammatikopoulou - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - odustajanje | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - odustajanje | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |